• Telefon: +420 604 947 075

KTERÝ KÁMEN VÁM POMŮŽE NAJÍT LÁSKU?

Každý z nás hledá v životě lásku a často si v této souvislosti klademe spoustu otázek.. Jak jen najít toho pravého partnera? Když ho máme, jak vylepšit náš vztah? Máme pro Vás dobrou zprávu! I tentokrát kameny opět pomůžou :). Polodrahokamy jsou velmi všestranné a každý má hned několik vlastností i účinků. Vybrali jsme pro vás ale 7 takových, které nějakým způsobem ovlivní váš milostný život. Najdete si ten pro sebe?


Hledání spřízněné duše


Růženín - Pokud jste zrovna sami, rozhodně byste tento základní kámen vztahů a romantické lásky neměli opomínat. Růženín dokáže vyladit vaši auru tak, že signalizujete okolí, že jste lásce otevřeni. Očišťuje od negativních myšlenek a otvírá mysl i srdce.


Hojení zlomeného srdce


Achát - Vcelku obyčejný kámen, ale velmi všestranný. Dodává sílu a odvahu, a proto je skvělým průvodcem k novým začátkům. Pomůže vám znovu získat sebevědomí a zapomenout na všechny staré křivdy, na kterých už nic nezměníte. Odplavuje hořkost a negativní pocity.


Větší vášeň


Rubín - Nejsilnější krvavý drahokam, alespoň co se sexuálních záležitostí týká. Navrací radost ze života a podporuje vášeň a celkově sexualitu. Je to však poměrně drahé řešení.


Tygří oko - Nejlépe v červených odstínech vášně přináší příliv energie a motivuje k větším výkonům – po všech stránkách. Zvyšuje sebevědomí a vědomí vlastní atraktivity, přímo podporuje sexuální touhy a správnou funkci 2., sakrální čakry zodpovědné za sexualitu.


         

    Nejvyhledávanější kámen vášně!               Růženín = láska a něha...            Uzemni v sobě žárlivce turmalínem.          Achát = symbol nové cesty :)..       Posil svou sexualitu rubínem!


Jak na žárlivost


Turmalín - Neobvykle tvarovaný kámen celkově uklidňuje rozjitřené emoce, rozmotává chaotické pocity a pomáhá zachovat chladnou hlavu. Je ideální pro řešení emočních problémů a uzemní všechny horké hlavy.


Zlepšete svůj vztah


Malachit - Pomáhá rozdmýchat chladnoucí emoce a city. Je to kámen, který čistí auru a odstraňuje všechna navršená negativa nejen z obou partnerů, ale i ze vztahu jako celku. Dovoluje vyjádřit opravdové pocity, rozvazuje jazyky a otevírá srdce. Vyčištění vzduchu někdy působí téměř magicky.


Rodonit -  Napomáhá ke smíření a usnadňuje omluvy, kámen kompromisu a vzájemné náklonnosti. Umenšuje pocity křivdy a odmítnutí a je nepostradatelný i pro komunikaci obecně.Už víte, který z kamenů je pro vás ten pravý? Nebo si nevíte ani tak rady s výběrem? Je Vaše situace specifická a žádá si speciální kombinaci polodrahokamů?

Neváhejte nás kontaktovat na chatu, e-mailové adrese info@souloftravel.cz či na telefonním čísle +420604947075.