• Telefon: +420 604 947 075


Akční nabídky


AMAZONIT, PŘÍRODNÍ DŘEVO A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala amazonit, přírodní dřevo a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala j..

1 600 Kč600 Kč

TYGŘÍ OKO, PŘÍRODNÍ DŘEVO A HNĚDÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tygří oko, přírodní dřevo a hnědý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je s..

1 600 Kč600 Kč

RŮŽENÍN, PŘÍRODNÍ DŘEVO A RŮŽOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala růženín, přírodní dřevo a růžový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je sl..

1 600 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, malá + velká rudraksha a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZM..

1 800 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, TYRKYS, RUKA FÁTIMY A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, tyrkys, ruka Fátimy a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- používá se zejména v Buddhismu a Hinduismu- je ručn..

2 000 Kč500 Kč

WARRIOR

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Warrior - v překladu - Bojovník/válečník - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 17 cm..

950 Kč700 Kč

SURVIVOR

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Survivor - v překladu - Ten, kdo přežil - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 17 cm ..

950 Kč700 Kč

CHOOSE LOVE

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Choose love - v překladu - Vyber si/zvol si lásku - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvo..

950 Kč700 Kč

LOVE YOURSELF

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - You are enough - v překladu - Miluj se - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 17 cm ..

950 Kč700 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 40 (celkem stran 5)