• Telefon: +420 604 947 075


Akční nabídky


MAXI RUDRAKSHA S ČERNÝM STŘAPCEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala maxi rudraksha s černým střapcem- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Rudraksha : barv..

2 200 Kč600 Kč

ČERVENÉ KORÁLKY S ČERVENÝM STŘAPCEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala červené korálky s červeným střapcem- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- kuličky : bar..

1 500 Kč400 Kč

ČERNÉ KORÁLKY S BOHYNÍ KÁLÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala černé korálky s bohyní Kálí- Kálí je hinduistická bohyně považovaná za vládkyni změn a času- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používá..

1 800 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, TYRKYS, RUKA FÁTIMY A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, tyrkys, ruka Fátimy a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- používá se zejména v Buddhismu a Hinduismu- je ručn..

2 000 Kč600 Kč

JASPIS KALAHARI, PŘÍRODNÍ DŘEVO A VANILKOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala jaspis kalahari, přírodní dřevo a vanilkový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše..

1 600 Kč600 Kč

RUDRAKSHA, LÁVOVÉ KAMENY A FIALOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala Rudraksha, lávové kameny a fialový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Rudrak..

1 700 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A RŮŽOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a růžový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové ..

1 700 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A FIALOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a fialový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové..

1 700 Kč600 Kč

RUDRAKSHA, LÁVOVÉ KAMENY A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala rudraksha, lávové kameny a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové k..

1 700 Kč600 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 62 (celkem stran 7)