• Telefon: +420 604 947 075


Akční nabídky


LÁVOVÉ KAMENY, RUDRAKSHA A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuCO JSOU TO LÁ..

1 700 Kč600 Kč

MAXI RUDRAKSHA S ČERNÝM STŘAPCEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala maxi rudraksha s černým střapcem- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Rudraksha : barv..

2 200 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, RUDRAKSHA A VÍNOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a vínový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuCO JSOU TO LÁVOV..

1 700 Kč600 Kč

JASPIS KALAHARI, PŘÍRODNÍ DŘEVO A VANILKOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala jaspis kalahari, přírodní dřevo a vanilkový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše..

1 600 Kč600 Kč

AMAZONIT, PŘÍRODNÍ DŘEVO A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala amazonit, přírodní dřevo a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala j..

1 600 Kč600 Kč

TYGŘÍ OKO, PŘÍRODNÍ DŘEVO A HNĚDÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tygří oko, přírodní dřevo a hnědý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je s..

1 600 Kč600 Kč

RŮŽENÍN, PŘÍRODNÍ DŘEVO A RŮŽOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala růženín, přírodní dřevo a růžový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je sl..

1 600 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, malá + velká rudraksha a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZM..

1 800 Kč600 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, TYRKYS, RUKA FÁTIMY A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, tyrkys, ruka Fátimy a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- používá se zejména v Buddhismu a Hinduismu- je ručn..

2 000 Kč600 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 41 (celkem stran 5)