• Telefon: +420 604 947 075


Akční nabídky


KRVAVÝ AFRICKÝ ACHÁT SE STŘÍBRNÝM BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek krvavý africký achát se stříbrným Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- africký achát: barva -..

800 Kč500 Kč

ANGELIT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek Angelit s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Angelit : barva - světle modrá, průměr kuliček - 8 ..

730 Kč500 Kč

ŽLUTÝ PERSKÝ JADEIT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek žlutý perský jadeit s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- perský jadeit: barva - žlutá, průměr kuliček - 8 mm- ..

730 Kč500 Kč

ČERNÝ JASPIS S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek černý jaspis s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- černý jaspis picasso : barva - černá, průměr kuliček - 8 mm-..

730 Kč500 Kč

7 ČAKER S LESKLÝM ONYXEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek 7 čaker s lesklým onyxem- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů - navlečen na černé elastické gumičce- aktivně čistí, harmonizuje a posiluje činnost všech Vašich čak..

800 Kč600 Kč

JASPIS PICASSO S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek jaspis picasso s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Jaspis picasso : barva - šedo-bílá, průměr kuliček - 8 mm-..

730 Kč500 Kč

BÍLÝ JADEIT, JADEIT OCEÁN A LOTOSOVÝ KVĚT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek bílý jadeit, jadeit oceán a lotosový květ- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a lotosového květu- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Bílý jadeit : barva - bílá, prů..

730 Kč500 Kč

LEDOVÝ ACHÁT MIX S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový achát mix s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový achát: barva - mix barev, průměr kuliček - 8 mm- ..

730 Kč500 Kč

LEDOVÝ ČERNÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový černý achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový černý achát: barva - černá + bílé..

730 Kč450 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 9 (celkem stran 1)