• Telefon: +420 604 947 075

Cena

Použitý materiál II.


Maly


AMAZONIT, PŘÍRODNÍ DŘEVO A TYRKYSOVÝ STŘAPEC


1 600 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala amazonit, přírodní dřevo a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala j..

TYGŘÍ OKO, PŘÍRODNÍ DŘEVO A HNĚDÝ STŘAPEC


1 600 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tygří oko, přírodní dřevo a hnědý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je s..

RŮŽENÍN, PŘÍRODNÍ DŘEVO A RŮŽOVÝ STŘAPEC


1 600 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala růženín, přírodní dřevo a růžový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala je sl..

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A ČERNÝ STŘAPEC


1 800 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, malá + velká rudraksha a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZM..

LÁVOVÉ KAMENY S ČERNÝM STŘAPCEM


1 700 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny s červeným střapcem- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové kameny :..

RUDRAKSHA, LÁVOVÉ KAMENY A FIALOVÝ STŘAPEC


1 700 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala Rudraksha, lávové kameny a fialový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Rudrak..

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A RŮŽOVÝ STŘAPEC


1 700 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a růžový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové ..

LÁVOVÉ KAMENY, MALÁ + VELKÁ RUDRAKSHA A FIALOVÝ STŘAPEC


1 700 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a fialový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové..

RUDRAKSHA, LÁVOVÉ KAMENY A ČERNÝ STŘAPEC


1 700 Kč600 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala rudraksha, lávové kameny a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuROZMĚRY- Lávové k..

Zobrazuji 1 až 9 z 26 (celkem stran 3)