• Telefon: +420 604 947 075

Cena

Barva náramku


Bangle


CHOOSE JOY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek CHOOSE JOY- `ZVOL SI RADOST/VYBER SI RADOST`- náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduch..

I AM ENOUGH


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek I AM ENOUGH- `JSEM DOST DOBRÁ NA....`- `JSEM DOSTATEČNÁ`- náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehk..

FOLLOW YOUR HEART


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek follow your heart- `NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE`- náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehk..

INFINITY LOVE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek infinity love- `VĚČNÁ LÁSKA`- náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduc..

ENJOY THE JOURNEY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek enjoy the journey- `UŽIJ SI CESTU` - cesta k vnitřnímu poznání - náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistent..

CELEBRATE LIFE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek CELEBRATE LIFE- `OSLAVUJ ŽIVOT`- náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduchý a hodí se k..

LET YOUR LIGHT SHINE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek LET YOUR LIGHT SHINE- `NECH SVÉ SVĚTLO ZÁŘIT`- náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduc..

FOREVER FAMILY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek FOREVER FAMILY- `RODINA NAVŽDY` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduchý a hod..

LIVE WHAT YOU LOVE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek live what you love- `ŽIJ TAK, JAK TO MILUJEŠ` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, je..

Zobrazuji 1 až 9 z 14 (celkem stran 2)