• Telefon: +420 604 947 075

Cena

Barva oceli

Tloušťka náramku

Základní obvod náramku


Bangle


YOU ARE ENOUGH


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - You are enough - v překladu - Jsi dostatečný/á, stačíš na to - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - zá..

YOU GOT THIS


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - You got this - v překladu - Máš to/máš na to - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 1..

YOU ARE MY SUNSHINE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - You are my sunshine - v překladu - Ty jsi mé slunce - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní ob..

FOREVER FAMILY


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Forever family - v překladu - Rodina navždy - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 17..

INFINITY LOVE


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Infinity love - v překladu - Věčná láska - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - 17 cm..

FOREVER FRIENDS


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Forever friends - v překladu - Přátelé navždy - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením konců - základní obvod - ..

NOT ALL WHO WANDER ARE LOST


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - Not all who wander are lost - v překladu - Ne všichni, co se toulají světem, jsou ztraceni - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stla..

SHE BELIEVED SHE COULD, SO SHE DID


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - She believed she could, so she did - v překladu - Věřila, že tu může udělat, tak to udělala - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stl..

I LOVE YOU TO THE MOON AND BACK


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE - bangle náramek - I love you to the moon and back - v překladu - Miluji Tě na měsíc a zpět - sedí na všechny typy zápěstí - velikost lze snadno měnit stlačením/roztažením k..

Zobrazuji 1 až 9 z 42 (celkem stran 5)