• Telefon: +420 604 947 075

Cena

Barva náramku


Bangle


FOLLOW YOUR HEART


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek follow your heart- `NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE`- náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehk..

INFINITY LOVE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek infinity love- `VĚČNÁ LÁSKA`- náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduc..

ENJOY THE JOURNEY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek enjoy the journey- `UŽIJ SI CESTU` - cesta k vnitřnímu poznání - náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistent..

FOREVER FAMILY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek FOREVER FAMILY- `RODINA NAVŽDY` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduchý a hod..

LIVE WHAT YOU LOVE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek live what you love- `ŽIJ TAK, JAK TO MILUJEŠ` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, je..

FOREVER FRIENDS


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek FOREVER FRIENDS- `PŘÁTELÉ NAVŽDY` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednoduchý a h..

NAMASTE


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek NAMASTE- `MOJE DUŠE CTÍ TVOU DUŠI` - náramek sedí na většinu zápěstí, velikost je měnitelná- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, le..

NOT ALL WHO WANDER ARE LOST


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek NOT ALL WHO WANDER ARE LOST- `NE VŠICHNI CO SE TOULAJÍ JSOU ZTRACENI`- náramek sedí na většinu zápěstí, velikost je upravovatelná- je z hypoalergenní a 100% rezisten..

SOUL SISTERS


950 Kč800 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek soul sisters- `SESTRY DUŠÍ`- náramek sedí na většinu zápěstí, velikost je upravovatelná- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jedn..

Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)