• Telefon: +420 604 947 075

Cena

Barva oceli

Tloušťka náramku

Obvod náramku


Bangle


YOU GOT THIS


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek YOU GOT THIS- `MÁŠ TO/MÁŠ NA TO`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, ..

DO IT ANYWAY


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek DO IT ANYWAY- `STEJNĚ TO UDĚLEJ`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, ..

YOU ARE ENOUGH


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek YOU ARE ENOUGH- `JSI DOSTATEČNÝ/Á, VYSTAČÍŠ NA TO`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgic..

ALWAYS IN MY HEART


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek ALWAYS IN MY HEART- `NAVŽDY V MÉM SRDCI`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- ..

EXPECT MIRACLES


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek EXPECT MIRACLES- `OČEKÁVEJ ZÁZRAKY`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odoln..

DREAM BIGGER


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek DREAM BIGGER- `SNI VÍCE`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, j..

BLESSED


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek BLESSED- `POŽEHNANÝ/Á, OBDAŘENÝ/Á, SVATÝ/Á`- náramek sedí na všechny typy zápěstí, má upravovatelnou velikost- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické ocel..

MAKE TODAY COUNT


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek MAKE TODAY COUNT- `AŤ DNEŠEK STOJÍ ZA TO` - náramek sedí na všechny typy zápěstí- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehký, jednod..

FOLLOW YOUR HEART


950 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- bangle náramek follow your heart- `NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE`- náramek sedí na většinu zápěstí (kromě nadrozměrných)- je z hypoalergenní a 100% rezistentní chirurgické oceli- odolný, lehk..

Zobrazuji 1 až 9 z 24 (celkem stran 3)