• Telefon: +420 604 947 075


Kabbalahy


ČÍSLO


1 500 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s číslem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a čísla Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY ..

ČÍSLA


1 700 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s čísly- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a čísel Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A..

PÍSMENKO


1 500 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s písmenkem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a písmenka Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetí- každé písmeno má trochu ji..

ŽENA


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah se symbolem ženy- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a symbolu ženy- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČI..

MUŽ & ŽENA


2 400 Kč

 ZÁKLADNÍ INFORMACE- set ochranných náramků kabbalah se symbolem MUŽE & ŽENY - ručně dělané z nylonového provázku prémiové kvality, symbolů muže a ženy- šperky dodány v dárkovém balení s..

MUŽ


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah se symbolem muže- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a symbolu muže- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČI..

DĚTI


1 500 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s dětmi- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a dětí- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSI..

RODINKA


1 700 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s rodinkou- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a rodinky- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?..

CHLAPEČEK/HOLČIČKA


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s chlapečkem nebo holčičkou- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z chlapečka/holčičkyCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah..

Zobrazuji 1 až 9 z 45 (celkem stran 5)