• Telefon: +420 604 947 075


Kabbalahy


ČÍSLO


1 500 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s číslem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a čísla Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY ..

DVĚ ČÍSLA


1 700 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s čísly- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a čísel Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A..

TŘI ČÍSLA


2 000 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s třemi čísly- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a čísel Vaší volby- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČ..

SRDÍČKO


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah se srdíčkem s možností gravírování- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a srdíčka- gravírujeme 1-4 písmenaCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK ..

KABBALAH


400 Kč

 ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvalityCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izraelské tradice kabba..

NOŽIČKY


1 800 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s nožičkami- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a nožiček- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK ..

DĚTI


1 500 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s dětmi- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a dětí- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSI..

RODINKA


1 700 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s rodinkou- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a rodinky- šperk dodán v dárkovém balení s pečetíCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?..

CHLAPEČEK/HOLČIČKA


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s chlapečkem nebo holčičkou- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z chlapečka/holčičkyCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah..

Zobrazuji 1 až 9 z 54 (celkem stran 6)