• Telefon: +420 604 947 075


Kabbalahy


LETADLO


1 200 Kč

 ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s letadlem - ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a letadlaCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izra..

SRDÍČKO


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah se srdíčkem s možností gravírování- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a srdíčka- gravírujeme 1-4 písmenaCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK ..

KŘÍŽEK


1 200 Kč

 ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s křížkem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z křížku CO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izra..

KOČKA


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s kočkou- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z kočkyCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izraelské ..

FRANCOUZSKÝ BULDOČEK


1 300 Kč

 ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s francouzským buldočkem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a francouzského buldočkaCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOS..

KOST


1 100 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s kostí- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z kostiCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izraelské tradice k..

KŘÍDLA


1 100 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s křídly- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z křídelCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izraelské..

ČTYŘLÍSTEK


1 100 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný náramek kabbalah s čtyřlístkem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a z čtyřlístkuCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle ..

MEDAILONEK


1 200 Kč

ZÁKLADNÍ INFORMACE- ochranný kabbalah s medailonkem- ručně dělaný z nylonového provázku prémiové kvality a medailonkuCO JE TO KABBALAH, JAKÉ MÁ ÚČINKY A JAK HO NOSIT?- kabbalah vznikl podle izraelské ..

Zobrazuji 1 až 9 z 32 (celkem stran 4)