• Telefon: +420 604 947 075

O nás

Naše společnost

Fascinací balijskou duchovní kulturou vznikla inspirace ke tvorbě e-shopu Soul of Travel, který nabízí náboj spirituality prostřednictvím ručně vytvořených šperků ze stříbra, zlata, diamantů, chirurgické oceli, polodrahokamů a posvátných semen Rudraksha, které v sobě mají po tisíce let duchovní, proti stárnoucí a léčivé účinky. 

Kombinace využitých materiálů nositele chrání a vede jej k sebelásce, dokonalému spojení s přírodou, zvýšení záře duše, posílení jeho vnitřního klidu, síle na cestě za úspěchem, nalezení vnitřní rovnováhy a řešení problémů se zdravím.

Mimo obrovskou pozitivní energii pro tělo, duši i mysl má každý šperk své vlastní poselství a příběh, které mu při výrobě předávají domorodci z tichomořského ostrova bohů - Bali.

Každý z našich šperků prochází ihned po výrobě v chrámu očistou energií, reikováním a slavnostním křtem, tyto rituály násobí sílu a účinky šperků.


Zakladatelka


Denisa Lhotová je rodačka z Hořic, která obsadila 2.místo v celosvětové potápěčské soutěži The Best Dive Job in the World 2014/2015. V letech 2015 - 2017 žila, cestovala a pracovala na Bali, v Komodu a ve zbytku Indonésie jako profesionální potápěčka a průvodkyně na suchu i pod vodou. V té době již usilovně pracovala na svém nyní splněném snu – Soul of Travel. Veškeré produkty osobně navrhuje, podílí se na jejich výrobě, výběru materiálů, reikování, očistě  energií a následném slavnostním křtu jednotlivých kolekcí, který se odehrává v chrámech za přítomnosti nejvyšších duchovních učitelů a domorodců podílejících se na výrobě.

Poděkování

Za každým silným námořníkem stojí ještě silnější rodina, která ho podporuje a miluje celým svým srdcem.

Tímto bych chtěla poděkovat celé rodině, báječné přítelkyni, přátelům a všem, kteří mě inspirují, podporují, stojí za mnou a za mou duší cestování. Ať jsem kdekoliv, jste vždy součástí mé cesty. 

Děkuji.

DENISA LHOTOVÁ