• Telefon: +420 604 947 075

Vyhledávání - achát

Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Porovnání výrobku (0)

KRVAVÝ AFRICKÝ ACHÁT SE STŘÍBRNÝM BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek krvavý africký achát se stříbrným Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- africký achát: barva -..

800 Kč

LEDOVÝ FIALOVÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový fialový achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový fialový achát: barva - fialová + bílé proužky..

730 Kč500 Kč

LEDOVÝ ORANŽOVÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový oranžový achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový oranžový achát: barva - oranžo..

730 Kč500 Kč

LEDOVÝ ACHÁT MIX S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový achát mix s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový achát: barva - mix barev, průměr kuliček - 8 mm- ..

730 Kč

ACHÁT MIX S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek achát mix s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- achát: barva - mix barev, průměr kuliček - 8 mm- Buddha : barva..

730 Kč

FIALOVÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek fialový achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- fialový achát: barva - fialová, průměr kuliček - 8 mm- Budd..

700 Kč

MODRÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek achát modrý s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- achát modrý : barva - modrá, průměr kuliček - 8 mm- Buddha : ..

670 Kč

RŮŽOVÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek růžový achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- růžový achát: barva - růžová, průměr kuliček -..

670 Kč

LEDOVÝ MODRÝ ACHÁT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek ledový modrý achát s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a postříbřeného Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- ledový modrý achát: barva - černá + bílé..

670 Kč

Zobrazuji 1 až 9 z 10 (celkem stran 2)