• Telefon: +420 604 947 075

Vyhledávání - jadeit

Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Porovnání výrobku (0)

MODRÝ JADEIT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek modrý jadeit (8 mm)- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů prémiové kvality- stříbrná kulička (Ag 925) má vylaserované logo SOT- náramek navlečen na šestivsrstvé elastick..

1 200 Kč

RŮŽOVÝ JADEIT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek růžový jadeit (8 mm)- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů prémiové kvality- stříbrná kulička (Ag 925) má vylaserované logo SOT- náramek navlečen na šestivsrstvé elastic..

1 200 Kč

JADEIT OCEÁN

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek jadeit oceán (8 mm)- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů prémiové kvality- stříbrná kulička (Ag 925) má vylaserované logo SOT- náramek navlečen na šestivsrstvé elastick..

1 200 Kč

FIALOVÝ JADEIT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek fialový jadeit (8 mm)- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů prémiové kvality- stříbrná kulička (Ag 925) má vylaserované logo SOT- náramek navlečen na šestivsrstvé elasti..

1 200 Kč

ŽLUTÝ PERSKÝ JADEIT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek žlutý perský jadeit s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- perský jadeit: barva - žlutá, průměr kuliček - 8 mm- ..

730 Kč500 Kč

7 ČAKER S LESKLÝM ONYXEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek 7 čaker s lesklým onyxem- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů - navlečen na černé elastické gumičce- aktivně čistí, harmonizuje a posiluje činnost všech Vašich čak..

800 Kč

RŮŽOVO-ZELENÝ MALAJSKÝ JADEIT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek růžový - zelený malajský jadeit s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- malajský jadeit: barva - růžovo-zele..

800 Kč400 Kč

BÍLÝ JADEIT, JADEIT OCEÁN A LOTOSOVÝ KVĚT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek bílý jadeit, jadeit oceán a lotosový květ- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a lotosového květu- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Bílý jadeit : barva - bílá, prů..

730 Kč

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)