• Telefon: +420 604 947 075

Vyhledávání - jaspis

Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Porovnání výrobku (0)

JIN & JANG - ON A ONA - JASPIS KALAHARI S ČERVENÝM JASPISEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramky Jin & Jang - on a ona - jaspis kalahari s červeným jaspisem- ručně dělané z přírodních polodrahokamů- navlečeny na elastické gumičceROZMĚRY- Jaspis Kalahari : barva -&n..

1 500 Kč

ČERNÝ JASPIS S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek černý jaspis s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- černý jaspis picasso : barva - černá, průměr kuliček - 8 mm-..

730 Kč

JASPIS PICASSO S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek jaspis picasso s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Jaspis picasso : barva - šedo-bílá, průměr kuliček - 8 mm-..

730 Kč

JASPIS MOKAIT S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek jaspis mokait s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Jaspis mokait : barva - mix bílo-hnědo-žluté, průměr kuliče..

730 Kč

JASPIS KALAHARI S BUDDHOU

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek Jaspis Kalahari s Buddhou- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a z Buddhy- navlečen na elastické gumičceROZMĚRY- Jaspis Kalahari : barva - hnědo-žlutá, obrazcovitá, prů..

700 Kč

ČERVENÝ JASPIS, KŘIŠŤÁL A LOTOSOVÝ KVĚT

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náramek červený jaspis, křišťál a lotosový květ- ručně dělaný z přírodních polodrahokamů a lotosového květu- navlečen na červené elastické gumičceROZMĚRY- růžový Jaspis : barva - č..

730 Kč

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)