• Telefon: +420 604 947 075

Vyhledávání - tyrkys

Výrobky odpovídající požadovaným kritériím

Porovnání výrobku (0)

AMAZONIT, PŘÍRODNÍ DŘEVO A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala amazonit, přírodní dřevo a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismu- naše mala j..

1 600 Kč600 Kč

TYRKYS, RUDRAKSHA A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tyrkys, rudraksha a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuÚČINKY - TYRKYS- &nb..

1 700 Kč600 Kč

RUDRAKSHA, TYRKYS, DŘEVO A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala rudraksha, tyrkys, dřevo a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuCO JE TO RUDRAKSH..

1 700 Kč500 Kč

TYRKYS S TYRKYSOVÝM STŘAPCEM

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tyrkys s tyrkysovým střapcem- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuÚČINKY - TYRKYS-  tyrkys..

1 500 Kč500 Kč

LÁVOVÉ KAMENY, RUDRAKSHA A TYRKYSOVÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala lávové kameny, rudraksha a tyrkysový střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuCO JSOU TO LÁ..

1 700 Kč600 Kč

TYRKYS, DŘEVO, BUDDHA A ČERNÝ STŘAPEC

ZÁKLADNÍ INFORMACE- náhrdelník mala tyrkys, dřevo, buddha a černý střapec- mala je tradiční pomůcka při počítání manter při meditacích- je používána zejména v buddhismu a hinduismuÚČINKY - TYRKYS- &nb..

1 700 Kč

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)